Katalog Osmé online aukce zveřejněn!

Vážení sběratelé, přátelé výtvarného umění,
 
srdečně Vás zveme k prohlédnutí aukčního katalogu Osmé online aukce společnosti CFIG Arts, který je nyní online na platformě LiveBid ZDE
 
Tato aukce nabízí průřez převážně českého umění od 19. století po současnost a uskuteční se 20. 9. 2023 v 19:00.
 
Z 19. století můžeme doporučit díla Josefa Navrátila nebo Antonína Waldhausera, oba kladně posouzeny PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, a zajímavou grafiku na motivy Gabriela Maxe od rytce Wilhelma Woernla, jenž je zastoupen ve sbírkách Národní galerie. Z první poloviny 20. století přinášíme pěkná díla předních českých krajinářů mimo jiné například Oty Bubeníčka, Jaroslava Panušky, Františka Kavána nebo Gustava Porše. Z poválečného umění stojí za pozornost díla Bohdana Laciny či Josefa Jíry. Z kategorie současného umění vyzdvihujeme díla Jiřího Sopka či Krištofa Kintery a z nejmladší generace Pavla Příkazkého a Dominika Běhala.
 
Věříme, že Vás nabídka Osmé online aukce osloví.
 
Zároveň bychom Vás chtěli upozornit, že na webových stránkách CFIG Arts najdete portfolio děl určených k přímému prodeji. Jsou zde uvedeny včetně prodejních cen, které jsou finální (bez aukční nebo jiné přirážky).
 
Rádi Vám díla poskytneme k osobní prohlídce v našem sídle v Pardubicích nebo v Praze. Pro osobní prohlídku nebo jakékoliv dotazy jsme k dispozici na emailové adrese info@cfigarts.cz.
 
Krásné léto a mnoho sběratelských úspěchů přeje
tým CFIG Arts

0 Comments